fbpx

Könyvelői Pozíció

IBOOKR

Álláshirdetés – Könyvelő, IBOOKr.ai Kft

A IBOOKr.ai Kft, egy innovatív, dinamikusan fejlődő technológiai cég, keresi következő csapattagját könyvelői pozícióra, ahol a személy a fejlesztői csapat munkáját támogatja. Ha szereted a kihívásokat, érdekel az informatika és a könyvelés területe, szeretsz új dolgokat tanulni és alkotói csapatban dolgozni, akkor várjuk jelentkezésed!

Főbb feladatok:

  • Könyvelőprogram fejlesztés támogatása
  • Tervezés, tesztelés és dokumentálás
  • Fejlesztői anyagok előkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (könyvelő, pénzügyi tanácsadó, stb.)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Önálló és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Magas szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Informatikával kapcsolatos tapasztalat vagy végzettség
  • Gazdasági informatikus végzettség
  • Fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, innovatív csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Ha úgy érzed, hogy te vagy a mi emberünk, kérjük, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a tamas@ibookr.com címre!

Az IBOOKr.ai Kft. a munkáltatói esélyegyenlőség elkötelezett híve, és örömmel várja a minden háttérrel rendelkező jelentkezőket.

Az IBOOKr.ai Kft. minden jelentkezést bizalmasan kezel. Köszönjük az érdeklődést!

Több érdekes cikk

Hogyan emelj árat?

Mindig aktuális téma, vannak akik jól csinálják és vanna akik nem. Az alábbi videóban Weiser István előadását láthatjátok árazás témában.…

Tovább

ChatGPT MI oktatás (nem csak) könyvelőknek

ChatGPT MI oktatás (nem csak) könyvelőknek Emeld magasabb szintre a hatékonyságod! Miről szól: Bemutatjuk a ChatGPT alap működését és könyvelőspecifikus…

Tovább

PHP fejlesztő – Laravel

Légy része a könyvelés megreformálásának! Fejlesztői csapatunk bővítéséhez keressük junior, medior vagy senior PHP fejlesztőnket. Ha van PHP és a…

Tovább

Ne feledd, iratkozz fel!

Vállalkozás pénzügyeivel kapcsolatos hasznos és érdekes tartalmak.

Hiba: Kapcsolatfelvételi űrlap nem található.

Arrow-up